(telefon.png) +420 224 805 460  (email.png) info@dacr.cz

Aktuality - archiv


>> VŠECHNY AKTUALITY

Zpravodaj SČMBD ke stažení

Právě vyšlo první číslo Zpravodaje Svazu českých a moravských bytových družstev v roce 2016, které je ke stažení zde.

>> CELÝ ČLÁNEK


COOP. DOBRÉ JISTOTY

JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT, CO KUPUJI. TO JE JISTÉ.
Řetězce nabízejí zákazníkům privátní značky v klasické, standardní a výjimečné kvalitě. Ovšem COOP chce svým zákazníkům dát víc - jistotu, že to, co si koupí, je opravdu to nejlepší a splňuje předem stanovená kritéria. Z těchto důvodů zavedl do portfolia svých vlastních výrobků zcela novou, unikátní řadu – COOP DOBRÉ JISTOTY.

>> CELÝ ČLÁNEK


Výsledky soutěže Výrobní družstvo roku

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Výrobní družstvo roku proběhlo v rámci 24. valného shromáždění SČMVD, které se konalo v pondělí 22. června v Nymburku.

>> CELÝ ČLÁNEK


Na půdě Ministerstva Zemědělství proběhla Konference o družstevnictví

Dne 3. 9. 2015 organizoval Zemědělský svaz ČR ve spolupráci se všeobecnými výborem pro zemědělské družstevnictví Cogeca konferenci na téma „Podpůrná opatření pro organizace producentů v rámci nové Společné zemědělské politiky a příležitosti pro zemědělská družstva“ v sále na MZe za přítomnosti ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky a zajímavých zahraničních hostů, kteří přispěli k tématu zkušenostmi ze svých zemí.

>> CELÝ ČLÁNEK


Pozor na novou úpravu věcné příslušnosti soudů při vymáhání pohledávek SVJ

Novela OSŘ č. 87/2015 Sb. účinná od 1. 1. 2015 určuje ve věcech sporů mezi SVJ a vlastníky jednotek o příspěvky členů SVJ na správu domu a pozemku, sporů o zálohy na úhradu za služby a způsobu rozúčtování cen služeb věcně příslušnými okresní soudy  (viz novelizované ustanovení § 9 odst. 2 písm. l) zákona č. 99/1963 Sb., občanského soudního řádu, ve znění pozdějších předpisů).

>> CELÝ ČLÁNEK


ZS ČR (logo ZS.png)  (l2.png)  (l3.png)  (l4.png)

ADRESÁŘ ČLEN