(telefon.png) +420 224 805 460  (email.png) info@dacr.cz
>> VŠECHNY AKTUALITY   |   >> ARCHIV AKTUALIT

Do čela Skupiny COOP zvolen Ing. Pavel Březina

1. 12. 2015 proběhly plánované volby nového předsedy Svazu českých a moravských spotřebních družstev ( Skupina COOP). Do čela byl nově zvolen Ing. Pavel Březina, který tak střídá dlouholetého předsedu Ing. Zdeňka Juračku, jež rovněž působí coby představitel Asociace českého tradičního obchodu a i nadále zůstává podporovatelem tuzemských maloobchodníků.

Ing. Pavel Březina (*1980) je předsedou spotřebního družstva v Rakovníku a řadu let působil také v rámci nákupní centrály COOP Centrum.

„Hodlám se ve své činnosti soustředit na propagaci spotřebních družstev coby významného tuzemského prodejce potravin, provozujících největší síť prodejen v České republice. Chci posílit pozici značky COOP na trhu, stejně jako tomu je jinde v Evropě, kde jsou rovněž spotřební družstva, vlastněna obyvateli daných států a navíc podporována i vládami jednotlivých zemí. Spotřební družstva zajišťují dostupnost služeb v regionech po celé republice a jsou ochotna provozovat prodejny i v lokalitách, které nejsou pro zahraniční řetězce zajímavé“ Říká Ing. Březina.

 

Zdroj: Skupina COOP
www.skupina.coop

ZS ČR (logo ZS.png)  (l2.png)  (l3.png)  (l4.png)

ADRESÁŘ ČLEN